Tofaş Ücretsiz Araç Dezenfeksiyon Hizmeti Veriyor 1

Tofaş Ücretsiz Araç Dezenfeksiyon Hizmeti Veriyor

Covid-19 salgını döneminde birçok firma toplum sağlığı için seferber oldu. Bu firmalar arasında Tofaş da yer alıyor. Tofaş, temsil ettiği Fiat, Alfa Romeo ve Jeep markalı araçlar için ücretsiz araç dezenfeksiyon hizmeti veriyor. Ücretsiz hizmet için araçların model yılı ya da kilometresi gözetilmiyor ve servis hizmeti alma gerekliliği bulunmuyor. Tofaş, bu kapsamda 31 Mayıs 2020 tarihine dek ilgili markaların bayi ve servislerinde hiçbir ücret almaksızın araç dezenfeksiyon hizmeti sunacak.

Tofaş Randevu ile Dezenfeksiyon Hizmeti Sunuyor

Tofaş Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü Hüseyin Şahin, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; bu uygulamanın sektörde bir ilk olduğunu söyledi ve randevu ile hizmet vererek sosyal mesafe kurallarına dikkat edileceğini açıkladı. Şahin, “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en iyi deneyimi sunmak en önemli önceliklerimizden biri. Şimdi de salgın nedeniyle kritik günlerden geçtiğimiz bu süreçte, müşterilerimizin sağlık risklerine yönelik önlemlerine destek olmak amacıyla bu yeni hizmetimizi başlatıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Ücretsiz Araç Dezenfeksiyonu 145 Noktada Sürüyor

Şahin, Covid-19 nedeniyle tüm dünyanın ve Türkiye’nin içinde bulunduğu bu kritik süreçte başta sağlık çalışanları, kamu görevlileri, temel ihtiyaç / gıda üretici ve dağıtıcıları olmak üzere hayatın devam edebilmesi için zaruri olarak çalışan milyonlarca insanımızda bu markalara ait araçların olduğunu hatırlattı. Şahin:”Tofaş olarak biz de ulusal sorumluluğumuz kapsamında bu çarkların dönmesine destek olmak amacıyla, ülke geneline yayılan 145 servis noktamızda, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan tedbirleri ve mesafeli çalışma kurallarını uygulayarak hizmetlerimizi kesintisiz sürdürüyoruz.”